Клеванський інтернат спеціалізується на навчанні дітей з вадами зору. У ньому знаходиться 250 вихованців віком 3-18 р. Нещодавно його відвідали волонтери, які привезли дітям подарунки.

Багато з них носять окуляри, є такі, яким окуляри вже не допомагають. Як повідомляє сайт “Рівненські новини”,  підлітки, які просто не хочуть носити окуляри і їм це шкодить. Також, на жаль, є діти з вадами зору.

“З вашою величезною підтримкою дітям було доставлено повний бус подарунків, а це фрукти, печиво, цукерки, канцтовари, засоби гігієни, одяг, взуття, іграшки, памперси, серветки і так далі. Віддавали усе діткам особисто в руки”, – розповідає волонтер Олена Чаборай.

Серед усіх подарунків діти віком 6-9 років найбільше хотіли олівці, розмальовки, зошити, ручки та прості олівці, родзинки, зубні щітки з персонажами, яскраві лінійки, пенали, стругалки, наклейки.

“Дівчинка, на вигляд 1-2 клас, повністю сліпа, попросила олівці і розмальовку, вчителька сказала, що вона любить малювати. Навіть не можу описати що я відчувала у цю хвилину…”, – ділиться емоціями волонтер.

Старшокласники дуже швидко розібрали крем для рук, шампуні, дезодоранти.

“На запитання “Що купити? ” відповідали, що крем для рук, резинки, рощоски, дезодоранти, туалетна вода для хлопців та дівчат, дзеркальця і щось із нешкідливої дитячої косметики”, –розповідає волонтер Олена Чаборай.