Театр моди з Рівного успішно виступив на одному з найголовніших конкурсів моделей  «TOPPOINT», що днями  завершився у Полтаві. Усі п’ятеро, вихованці школи ARTmodels, повернулись з нагородами:

Еміль Присяжнюк – категорія «Відкриття року», номінація «ТОП модель»

Аліна Слободенюк – категорія «Відкриття року», номінація «Абсолютна перемога»

Каріна Карпова – категорія «Професіонали», номінація «ТОП модель»

Анна Яцюк – категорія «Відкриття року», номінація «Абсолютна перемога»

Олександра Кучина – категорія «Професіонали», номінація «Рекламна модель»

Тепер вони отримують запрошення до участі у нових проектах та фотозйомках, а найстарша – Каріна Карпова зацікавила також менеджера міжнародних модельних агентств.

Загалом «TOPPOINT» – більше, ніж конкурс моделей у традиційному його розумінні, радше це фестиваль, шоу моди і стилю. Головна мета тут не перемога будь-якою ціною, а навчання, удосконалення своєї майстерності.

«Учасники з усієї України приїздять до Полтави на 4 дні, щоб взяти участь у різноманітних майстер-класах із дефіле, моделінгу, vogue, робота з психологом тощо, поповнити своє портфоліо світлинами з рекламних фотосесій спільно з брендами, поділитися власним досвідом і набути нового. Участь у «TOPPOINT» – це і прямий шлях до укладання контрактів із модельними агентствами та шанс отримати хороший закордонний контракт» –  розповідає організатор проекту Тетяна Крилата.

Конкурс проводять вже 8 років, він вважається одним з найсильніших в Україні, сюди приїздять відомі модельні школи – досвідчені, аби позмагатись і прагнути розвитку, а новачки – щоб здобути досвід. Учасників було понад пів сотні, географія – від Харкова, Полтави, до Києва, Рівного, Дніпропетровської й Сумської областей.

 

FashionShow «TOPPOINT» поєднує в собі: покази колекцій українських дизайнерів і торгових марок, конкурс моделей, конкурс Театрів мод та конкурс молодих дизайнерів. Усе це судить професійне журі, до складу якого ввійшла також засновник компанії ARTmodels® Оксана Ігас. Її вихованці дебютували на подіумі «TOPPOINT» ще 5 років тому. Тепер Рівне – відоме місто на карті модельного бізнесу в Україні:

«Мені імпонує цей проект великим вкладом у модельні навики кожної окремої нашої вихованки чи вихованця, тому я завжди рекомендую батькам приділити час і взяти участь «TOP POINT». Цього разу наша делегація була немаленька і дуже якісна, про що свідчать і результати. Пишаємося усіма дітьми! Помічаємо їх успіхи, робимо висновки у моменти, з якими потрібно працювати. У кожному разі – це надзвичайно крутий досвід! А ще можливість насолодитися золотою осінню і спілкуванням мама-донька, батьки-син у гостинному місті Полтава, адже разом з учасникам поруч були батьки, які їх підтримували та вболівали».

Самі ж учасники від Театру моди ARTmodels відзначають, що конкурс допоміг їм повірити в себе та за 4 дні інтенсивної підготовки навчились справлятись з обов’язками моделі – від примірок і до головного дефіле. Усім, хто серйозно планує кар’єру в цій сфері варто звернути увагу та розпочати підготовку.