Лучанин Олег Бондарук сконструював одноколісний транспортний засіб для людей з інвалідністю.

Про це йдеться в сюжеті UA: Волинь.

Розробник Олег Бондарук розповів, що побачив такий спеціалізований транспорт європейського виробництва, який коштує кілька тисяч євро, і вирішив сконструювати дешевший аналог, який дозволить людям з інвалідністю гуляти лісом, піщаним пляжем чи підійматися у гори.

Візок, який ще називають “жульєткою”, випробувала 22-річна лучанка Варвара Анашкіна. Для дівчини волонтери організували прогулянку екостежками у Воротнівському лісі.

Зі слів волонтерів, “жульєтка” зручна у використанні. Одна людина попереду керує маршрутом, той, хто позаду, – тримає рівновагу.”Звичайно, навантаження є, але воно не є критичним. Я думаю, навіть підлітки могли б це робити”, – зазначив Дмитро Болотін, який випробував візок.

Олег Бондарук розробляв проект і виготовляв конструкцію кілька місяців. Він мав на меті сконструювати візок, який був би дешевшим, практичнішим та легшим за імпортний аналог.

Зі слів розробника, його варіант “жульєтки” у сім разів дешевший, ніж закордонний. А вага становить близько 20 кілограмів. Якщо в Україні запустити серійне виробництво, то, вважає Олег Бондарук, такі візки стануть доступними.

Нині лучанин шукає тих, хто міг би профінансувати більш масове виробництво таких візків.

Волинянин змайстрував візок, який дозволяє людям з інвалідністю мандрувати до лісу або в гори

На візку – до лісу або в гори. Одноколісний транспортний засіб для людей з інвалідністю сконструював лучанин Олег Бондарук. Розробник розповів, що побачив такий спеціалізований транспорт європейського виробництва, який коштує кілька тисяч євро і вирішив сконструювати дешевший аналог. У Воротнівському заказнику однією з перших його випробувала лучанка Варвара Анашкіна.

Gepostet von UA: Волинь am Montag, 30. September 2019