The Future of Europe – міжнародний освітній соціально-культурний проект для підлітків зі східної України (Донецька та Луганська області) та західної Німеччини.

Як повідомляє Волинь Info, у Луцьку виставу презентують 4 жовтня у Волинському академічному обласному театрі ляльок.

Учасники проекту разом з українськими та закордонними менторами створили виставу від і для підлітків, яка буде показана в державних театрах в 16 містах України та на двох міжнародних фестивалях.

«Майбутнє Європи» – вистава 15 підлітків, дитинство яких пройшло на Донбасі. З яких пазлів воно склалося, ким вони хочуть бути, яким бачать Європу, які питання ставлять дорослому світу – про це і інше у виставі. Це спроба щирої розмови про бажання нового покоління українців та німців, та дискусії після з глядачем в
кожному місті, де відбудеться показ.

В серпні 2019 року всі учасники побували у місті Кельні, що в Німеччині, де під час мистецьких воркшопів та спілкування зі своїми однолітками, формували тексти для вистави, самостійно обираючи теми та висловлювання, які важливі для них. Створення самої документальної вистави відбувалось з Києві під час творчого табору.

Вистава орієнтована на глядацьку аудиторію від 14 до 20 років. Після кожного показу проводитиметься обговорення та відкриті дискусії. Кураторами вистави є Андрій Май від України та Світлана Фурер від Німеччини, керівниця проєкту Євгенія Відіщева.

З 2 по 12 жовтня учасники відправляються в автобусний тур з показом вистави у 9 містах з Західної, Південної та Центральної України.