«НЕZЛАМНІ» – короткі документальні фільми про українських жінок, які пройшли пекло полону та потрапили до рук бойовиків незаконних збройних формувань за активну проукраїнську позицію та допомогу українським військовим. Показ циклу фільмів відбудеться 27 вересня о 18:00 у Палаці культури міста Луцька.

Як повідомляють Волинські новини, вони пережили приниження, знущання, тортури, і навіть показові розстріли, але не зламалися, і сьогодні продовжують допомагати ветеранам, переселенцям, полоненим та цивільним заручникам, свідчать у міжнародних судах та змінюють життя країни на краще.

У фільмі не просто зображені три непересічні жіночі долі; за героїнями – понад 3 200 колишніх українських полонених, які потребують захисту держави, зокрема, офіційного статусу та соціально-правової підтримки.

Мета проекту – надати полоненим можливість бути почутими та нагадати про тих, хто досі лишається у полоні бойовиків на окупованих територіях Донбасу та у застінках Кремля.

Автор фільмів – ГО «Правозахисна Група «СІЧ», яка надає фахову безоплатну юридичну допомогу постраждалим від збройного конфлікту на Сході України, зокрема, колишнім полоненим. Проект здійснюється за підтримки New media advocacy project (Нью-Йорк) та Інституту з висвітлення війни та миру (Тбілісі).

Після перегляду фільмів відбудеться живе спілкування з режисером та героїнями.