Щороку, 20 вересня, в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Цього дня по всій Україні проводиться спортивно-масовий флешмоб «Jump Squats», до якого долучилися студенти, викладачі та працівники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Спортивне дійство, яке проходило на стадіоні вишу «Спортивне ядро» розпочалося зі спільного виконання Гімну України. Потому з вітальними та настановчими словами виступив ректор Лесиного університету Ігор Коцан, який закликав молодь робити ранкові пробіжки, по максимуму використовувати спортивні майданчики, тренажерні зали, адже найцінніше – це здоровʼя.

«18 вересня пішов з життя доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи СНУ імені Лесі Українки Петро Миколайович Гусак. Це велика втрата для університету, педагогічної спільноти. Прошу присутніх вшанувати памʼять науковця хвилиною мовчання», – додав ректор.

Перед учасниками флешмобу виступив гравець баскетбольної команди «Старий Луцьк–Університет» Дмитро Швагринський, який мовив:

«Здоровʼя – запорука нашого успіху! Займайтеся спортом!».

Насамкінець запросив уболівальників на товариський поєдинок проти принципового суперника – БК «Рівне2». Матч відбудеться 21 вересня о 19.00 в обласній ДЮСШ.

Після офіційної частини спортивне свято продовжилося флешмобом «Jump Squats», виступами кращих студентських команд Лесиного університету з футболу, волейболу та баскетболу тощо.